Zarządzanie kolorem jest kluczowym procesem w produkcji i przygotowywaniu każdego produkty czy broszury marketingowej. Zarówno w pracy dużych, międzynarodowych korporacji, jak i w projektach freelancerów kolor jest kluczowym czynnikiem wpływającym na wygląd produktu końcowego.

Innowacyjny system zarządzania kolorem Colibri oferowany przez firmę Konica Minolta znacznie ułatwia i usprawnia pracę z kolorami. Jest to jedyne, dostępne na rynku oprogramowanie, które zapewnia wsparcie min. w określaniu kolorów marki, definiowaniu wzorców barw czy pomiarze barw materiałów i nadruków. Ponadto, oferowany przez Konica Minolta system Colibri zapewnia również bezproblemową współpracę z systemami ERP oraz wieloma innymi, zewnętrznymi narzędziami, dzięki czemu sprawdzi się w pracy z każdym rodzajem produktów, w każdej firmie.

Konica Minolta to firma, która jest liderem w branży wielofunkcyjnych urządzeń biurowych oraz poligraficznych rozwiązań dla przemysłu. System Colibri to kolejny dowód na to, że firma Konica Minolta nie powiedziała ostatniego słowa i jest w stanie zdobywać nowe rynki.