Dzierżawa kserokopiarek

Dla klientów generujących opłaty powyżej 600 zł netto miesięcznie, wstawiamy urządzenia nieodpłatnie.
Opłata dotyczy tylko zrobionych kopii, cena wydruku w tym wypadku to
0,03 zł za kopię czarno-białą i 0,12 zł za kopię kolorową.

Dzierżawa kserokopiarek: coraz bardziej popularna w obrocie gospodarczym staje się forma wynajmu lub dzierżawy kserokopiarek. Zamiast kupować urządzenie można podpisać umowę dzierżawy kopiarki na podstawie której otrzymujecie Państwo do użytku kserokopiarkę w zamian za comiesięczne opłaty.

Podstawowym zobowiązaniem Kseromax-u jest utrzymanie stałej wysokiej jakości pracy kserokopiarek objętych umową dzierżawy wymieniając wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne oraz części zamienne niezbędne do prawidłowej pracy kopiarek.

Zalety dzierżawy/wynajmu kserokopiarek

Do najważniejszych korzyści dzierżawy/wynajmu kserokopiarek można zaliczyć:

  • stałą wysoką jakość wydruków
  • brak przestojów urządzenia
  • serwis w ciągu 8 godzin
  • stałe przewidywalne koszty
  • brak kosztów zakupu kserokopiarki
  • systematyczne wymiany kopiarek na na nowsze odpowiadające aktualnym standardom

Dzierżawa/wynajem kserokopiarek i kopiarek Wrocław – cena

  • kserokopiarki kolorowe: 350 zł/m-c w całości do wykorzystania w kopiach; opłata za kopie ponad limit – 0,04 zł/czb i 0,18 zł/kolor
  • kserokopiarki czarno-białe: 250 zł/m-c w całości do wykorzystania w kopiach; opłata za kopie ponad limit – 0,04 zł/czb

Dlaczego warto wydzierżawić kserokopiarkę?

Skaner, ksero, drukarka to urządzenia będące nieodzownym wyposażeniem każdego biura. Sprzęty te niezwykle ułatwiają organizację dokumentów oraz pracę biurową. Jednak nie każda firma może pozwolić sobie na zakup odpowiedniej kserokopiarki. Głównym powodem jest bardzo wysoki koszt tego rodzaju urządzeń. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest wydzierżawienie kserokopiarki.

Dzierżawa kserokopiarek jest obecnie coraz bardziej popularna. Szczególnie często korzystają z niej małe i średnie przedsiębiorstwa, dla których zakup drogiego sprzętu biurowego może stanowić duży problem. Nic dziwnego: dzierżawa sprzętu biurowego to rozwiązanie posiadające bardzo wiele zalet. Brak kosztów związanych z zakupem kserokopiarki . Przedsiębiorca decydujący się na wydzierżawienie kserokopiarki nie musi angażować własnych środków pieniężnych, żeby dokonać zakupu urządzenia. Płacąc stosunkowo niewielką comiesięczną opłatę za dzierżawę może korzystać ze sprzętu najwyższej jakości. Może także zadecydować, z jakiego typu urządzenia chce korzystać (np. czy ma to być tylko kopiarka, czy też zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne). Dodatkowo czas trwania umowy jest dopasowany do potrzeb dzierżawcy: może być ona podpisana np. na 24 miesiące. Nie ma konieczności podpisywania umowy na okresy bardzo długie (np. 60 miesięcy).

Dzierżawca nie musi samodzielnie instalować i konfigurować sprzętu. Zajmują się tym pracownicy firmy wydzierżawiającej kserokopiarkę. Oni także przeprowadzają szkolenie wśród pracowników dzierżawcy, co oznacza dla niego dodatkową oszczędność czasu oraz pieniędzy (nie muszą samodzielnie organizować szkolenia). Brak konieczności zakupu materiałów eksploatacyjnych . Osoba, która dzierżawi kserokopiarkę, nie musi także wybierać, kupować oraz wymieniać materiałów eksploatacyjnych. Za zakup oraz wymianę materiałów eksploatacyjnych odpowiedzialna jest firma wydzierżawiająca urządzenie. Dla dzierżawcy oznacza to brak kosztów związanych z zakupem tych materiałów. Nie musi ona także znać się na tonerach.

Profesjonalna konserwacja sprzętu

Konserwacją sprzętu zajmują się pracownicy firmy wydzierżawiającej. Konserwacja jest dzięki temu całkowicie profesjonalna. Dla dzierżawcy oznacza to brak konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy na temat budowy kserokopiarki. Oszczędza wiec czas (gdyż nie musi dokładnie śledzić instrukcji obsługi w celu dokonania samodzielnej konserwacji) lub pieniądze (które wydałby na wynajęcie firmy zajmującej się konserwacją).

Serwis urządzenia w zależności od potrzeb

Niekiedy może się zdarzyć awaria wydzierżawionego urządzenia. W takiej sytuacji firmy wydzierżawiająca natychmiast wysyła serwisanta, który dokładnie określa przyczynę awarii. Jeśli istnieje taka potrzeba, dokonuje wymiany wadliwej części. W miarę możliwości naprawia sprzęt na miejscu. Jeśli jednak awaria jest poważniejsza i będzie trwała kilka dni, na czas naprawy dzierżawca zazwyczaj otrzymuje sprzęt zastępczy. Wszystko po to, żeby nie odczuł awarii kserokopiarki i mógł dalej bez przeszkód prowadzić swoje interesy.

Kontakt

Masz pytania?

Pracujemy w godzinach: poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00
Odległość nie ma znaczenia. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

ul. Zelwerowicza 16/18, 53-676 Wrocław
sekretariat@kseromax.com

technicy serwisu

technik informatyk

Grzegorz Żukrowski
Daniel Bławuciak

technik informatyk

Jacek Cierkosz

Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest KSEROMAX SP. Z O.O.; posługujący się numerem Regon: 932814681 oraz numerem NIP: 8971691519, wpisany do Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000123068, z siedzibą i adresem do korespondencji: ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A, 53-676 WROCŁAW. Szczegółowe informacje znajdują się w Politykce prywatności i cookies.