Kserokopiarki nowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami firmy Konica Minolta. Kserokopiarki Konica Minolta to najlepszy wybór dla każdego biura i firmy. W ofercie Kseromaxu Wrocław jest kilkadziesiąt kopiarek tej marki. Oferujemy kserokopiarki Konica Minolta dydedykowane zarówno niewielkim biurom, punktom ksero, czy dużym korporacjom. Jeśli nie wiedzą Państwo, który model kserokopiarki będzie najbardziej adekwatny do Państwa potrzeb, chętnie doradzimy.

Zalety kserokopiarek Konica Minolta to przede wszystkim wysoka jakość druku, zadowalający koszt wydruków oraz długowieczność. Każda kserokopiarka w naszej ofercie posłuży przez wiele lat. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Konica Minolta oferuje kserokopiarki i kopiarki w zakresie cenowym zarówno dla małych firm, jak również dla dużych biur, drukujących o wiele więcej, potrzebujących więcej kopiarek.

Poniżej znajdą Państwo najbardziej nowoczesne urządzenia do biura, zarówno monochromatyczne (czarno-białe), jak i kolorowe. Po kliknięciu w dany model kopiarki przeniosą się Państwo na kartę kserokopiarki, gdzie można się zapoznać z jej szczegółową specyfikacją techniczną oraz złożyć zamówienie. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania odnośnie danej kserokopiarki Konica Minolta lub działalności i oferty naszej firmy, zapraszamy do kontaktu.

 

Kserokopiarki Konica Minolta nowe:

Zobacz tylko kserokopiarki czarno-białe | Zobacz tylko kserokopiarki kolorowe | Zobacz kserokopiarki używane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Konica Minolta – nowa kserokopiarka to nie jedyny wybór

Jeśli nie są Państwo zainteresowani kupnem nowej kserokopiarki Konica Minolta, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kserokopiarek używanych (link powyżej). Jesteśmy partnerem Konica Minolta, która robi najlepsze kserokopiarki na rynku, dlatego skorzystanie z usług naszej firmy Kseromax Wrocław to gwarancja jakości, szybkiej dostawy, oraz niezłej ceny. Nie zawsze kupno kserokopiarki jest najlepszym wyjściem, dlatego swoim Klientom oferujemy również dzierżawę kserokopiarek. A po zakupie zapraszamy do skorzystania z abonamentowej opcji, jaką jest umowa materiałowa. Ofertę znajdą Państwo w menu powyżej.

Kontakt

Masz pytania?

Pracujemy w godzinach: poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00
Odległość nie ma znaczenia. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

ul. Zelwerowicza 16/18, 53-676 Wrocław
sekretariat@kseromax.com

technicy serwisu

technik informatyk

Grzegorz Żukrowski
Daniel Bławuciak

technik informatyk

Jacek Cierkosz

Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest KSEROMAX SP. Z O.O.; posługujący się numerem Regon: 932814681 oraz numerem NIP: 8971691519, wpisany do Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000123068, z siedzibą i adresem do korespondencji: ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A, 53-676 WROCŁAW. Szczegółowe informacje znajdują się w Politykce prywatności i cookies.