Kserokopiarki – aktualne promocje

Odkryj nową jakość kopiowania, kserowania i drukowania z najlepszymi modelami kserokopiarek oferowanymi przez Kseromaks Wrocław – teraz w atrakcyjnych cenach! Nasze urządzenia to połączenie wydajności, trwałości i nowoczesnej technologii, które zapewnią Twojej firmie niezawodność na lata.

Skorzystaj z promocji i przekonaj się, jak łatwe może być kopiowanie, skanowanie i drukowanie z tymi wielofunkcyjnymi kserokopiarkami. Nie przegap okazji – zainwestuj w profesjonalizm, który się opłaca! Zapraszamy do współpracy Klientów z Wrocławia i nie tylko. Transport gratis w promieniu 150 kilometrów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kontakt

Masz pytania?

Pracujemy w godzinach: poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00
Odległość nie ma znaczenia. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

ul. Zelwerowicza 16/18, 53-676 Wrocław
sekretariat@kseromax.com

technicy serwisu

technik informatyk

Grzegorz Żukrowski
Daniel Bławuciak

technik informatyk

Jacek Cierkosz

Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest KSEROMAX SP. Z O.O.; posługujący się numerem Regon: 932814681 oraz numerem NIP: 8971691519, wpisany do Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000123068, z siedzibą i adresem do korespondencji: ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A, 53-676 WROCŁAW. Szczegółowe informacje znajdują się w Politykce prywatności i cookies.