Serwis kserokopiarek

SERWIS KSEROKOPIAREK I KOPIAREK – WROCŁAW I OKOLICE

Zapraszamy – wykonujemy serwis kserokopiarki tak szybko, jak to możliwe

Spółka Kseromaks Wrocław oferuje serwis kopiarek i kserokopiarek marki Konica Minolta, Develop oraz innych firm produkujących kopiarki i kserokopiarki biurowe – obsługujemy Wrocław oraz najbliższe okolice. Wiemy, jak ważna jest w każdej firmie sprawna i działająca bez żadnych zarzutów kserokopiarka, dlatego przyjedziemy do Państwa biura jeszcze tego samego dnia, aby przeprowadzić naprawę. Jeśli okaże się, że usterka jest na tyle poważna, na a jej serwis potrzebne będzie więcej jak jeden dzień, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu urządzenie zastępcze.

Usuwamy wszystkie rodzaje usterek, jakie pojawiają się w kserokopiarkach: zarówno te najbardziej typowe, jak i te spotykane rzadko. Nasi serwisanci mają wieloletnie doświadczenie, dobrze znają modele kserokopiarek stosowane w biurach, mają zawsze przy sobie niezbędny zestaw narzędzi, a większość napraw jesteśmy w stanie wykonać od ręki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisu kserokopiarek.

Umowa serwisowo-materiałowa – wygodne rozwiązanie bez dodatkowych kosztów

Jeśli nie chcą być Państwo zaskoczeni nagłą awarią swojej kopiarki lub wyczerpanym tonerem, zachęcamy do podpisania z nami umowy serwisowo-materiałowej. Taką formę współpracy z firmami z Wrocławia i okolic oferujemy niezależnie od tego, czy w kserokopiarkę zaopatrzyli się Państwo w naszej firmie, czy w innej.

W umowie serwisowo-materiałowej zobowiązujemy się do tego, aby Państwa urządzenie wielofunkcyjne utrzymywało zawsze pełną fabryczną jakość swojej pracy. Zobowiązujemy się do szybkich napraw kserokopiarek i kopiarek na wypadek ich awarii oraz do dostarczania na czas części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych (tonerów, tuszy, papieru) oraz ich instalacji w urządzeniu tak, aby kserokopiarka nie odnotowywała niepotrzebnych przerw w działaniu.

Państwo natomiast ponoszą koszty abonamentowe obliczone na podstawie średniej liczby wydruków w Państwa firmie: umowa będzie tańsza, jeśli kserokopiarka jest rzadziej używana. I co najważniejsze: nie płacą PAństwo za naprawę – ta jest wykonywana w ramach opłaty abonamentowej.

Serwis kserokopiarek w oparciu o umowę serwisowo-materiałową – zalety:

  • stałe miesięczne koszty, które łatwo uwzględnić w budżecie firmy,
  • brak dodatkowych kosztów związanych z naprawą na wypadek zepsucia się kserokopiarki (nawet jeśli awaria jest duża),
  • priorytet naszej firmy dla klientów z umową serwisową – takich Klientów obsługujemy w pierwszej kolejności,
  • brak zmartwień na wypadek kończącego się papieru lub toneru – materiały eksploatacyjne dostarczamy i montujemy w urządzeniu od ręki.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo jednorazowego serwisu kserokopiarki, czy całościowej obsługi na podstawie umowy serwisowo-materiałowej, zapraszamy do nas.

Kontakt

Masz pytania?

Pracujemy w godzinach: poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00
Odległość nie ma znaczenia. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

ul. Zelwerowicza 16/18, 53-676 Wrocław
sekretariat@kseromax.com

technicy serwisu

technik informatyk

Grzegorz Żukrowski
Daniel Bławuciak

technik informatyk

Jacek Cierkosz

Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest KSEROMAX SP. Z O.O.; posługujący się numerem Regon: 932814681 oraz numerem NIP: 8971691519, wpisany do Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000123068, z siedzibą i adresem do korespondencji: ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A, 53-676 WROCŁAW. Szczegółowe informacje znajdują się w Politykce prywatności i cookies.