Kserokopiarki używane czarno-białe

Kserokopiarki czarno-białe

Kserokopiarki czarno-białe bardzo dobrze sprawdzą się w miejscach, w których powiela się dużą ilość dokumentów bez żadnych elementów kolorowych. Proponujemy Państwu kserokopiarki czarno-białe renomowanych marek. Jesteśmy jednym z nielicznych dealerów marki Konica Minolta we Wrocławiu.

Oferowane przez nas kserokopiarki czarno-białe cechuje wysoka jakość (całego urządzenia, jak i generowanych przez nie dokumentów), solidność, trwałość, bezawaryjność oraz łatwość w obsłudze. Dokumenty można drukować i kopiować szybko i w dość dużych ilościach. Znacznie ułatwi to pracę biurową w Państwa firmie.

Kopiarkę mogą Państwo kupić lub wydzierżawić, dzięki czemu unikną Państwo ponoszenia wysokiego jednorazowego kosztu. Zapewniamy także serwis proponowanych przez nas urządzeń.

Jako firma Kseromax działamy w tej branży już 25 lat, więc mamy duże doświadczenie i doskonale znamy się na sprzętach, które posiadamy w swojej ofercie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby we Wrocławiu, przy ul. Zelwarowicza 16/18 w celu poznania szczegółów oferty.

Wróć do listy wszystkich kserokopiarek używanych | Zobacz kserokopiarki używane kolorowe

Zapraszamy do zapoznania się z używanymi kserokopiarkami biurowymi, drukującymi w odcieniach czerni i bieli.

 

KSEROMAX – kserokopiarki używane czarno-białe:

Kontakt

Masz pytania?

Pracujemy w godzinach: poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00
Odległość nie ma znaczenia. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

ul. Zelwerowicza 16/18, 53-676 Wrocław
sekretariat@kseromax.com

technicy serwisu

technik informatyk

Grzegorz Żukrowski
Daniel Bławuciak

technik informatyk

Jacek Cierkosz

Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest KSEROMAX SP. Z O.O.; posługujący się numerem Regon: 932814681 oraz numerem NIP: 8971691519, wpisany do Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000123068, z siedzibą i adresem do korespondencji: ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A, 53-676 WROCŁAW. Szczegółowe informacje znajdują się w Politykce prywatności i cookies.