Kserokopiarki kolorowe

Kserokopiarki i kopiarki kolorowe

Jako firma Kseromaks działamy na terenie Wrocławia i okolicy już 25 lat. W tym czasie zyskaliśmy wielu usatysfakcjonowanych z naszych usług klientów. Są wśród nich zarówno małe firmy rodzinne, jak i duże korporacje oraz instytucje publiczne. Główny profil naszej działalności to sprzedaż oraz dzierżawa różnego rodzaju urządzeń biurowych. W naszej ofercie posiadamy między innymi kserokopiarki i kopiarki kolorowe.

Wybierając kserokopiarkę lub kopiarkę, większość firm decyduje się na dobre jakościowo urządzenia. Nic dziwnego – jakość wygenerowanych w firmie dokumentów jest jej wizytówką. Ładny dokument, bez kleksów i nieestetycznych plam jest znacznie lepiej oceniany przez klienta niż dokument poplamiony lub z zamazanymi literami. Firmy widzą potrzebę generowania dobrych jakościowo dokumentów, stąd wybierają sprawdzone urządzenia biurowe.

W ostatnich latach najchętniej wybierane są kserokopiarki i kopiarki kolorowe. Dzięki nim można jeszcze dokładniej odwzorować powielany obraz (wraz z kolorami) oraz cieszyć się jeszcze ładniejszą jakością skopiowanych (lub wydrukowanych) stron. Kserokopiarki i kopiarki kolorowe często posiadają także dodatkowe funkcje, które znacznie ułatwiają pracę w biurze (np. pamięć wewnątrz urządzenia, dzięki której można przechowywać pewne dokumenty lub wejście USB, dzięki któremu szybko możemy wydrukować potrzebny dokument).

Kserokopiarki i kopiarki kolorowe są potrzebne w firmach o bardzo różnych profilach działalności: zarówno w biurze projektowym (w którym często kseruje się zdjęcia nieruchomości), jak i w punkcie ksero (w którym często powiela się kolorowe strony z książek), czy też w szkole (w której często drukuje się testy w kolorze). We wszystkich tych miejscach pracownikom zależy na jak najwyższej jakości wydruku oraz stworzonej kopii.

Wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom, rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o urządzenia cenione na całym świecie dzięki swojej wydajności, precyzji tworzonej kopii, energooszczędności oraz łatwości w obsłudze. Mowa tu o kopiarkach i kserokopiarkach marki Konica Minolta (z segmentu Bizhub). Kopiarki i kserokopiarki kolorowe tej firmy cieszą się bardzo dużym powodzeniem nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach na całym świecie. W rejonie Wrocławia jesteśmy liderem w sprzedaży sprzętów firmy Konica Minolta.

Proponujemy Państwu różne formy korzystania z kopiarek i kserokopiarek kolorowych:

  • zakup nowej kopiarki lub kserokopiarki – oczywiście proponujemy zakup urządzeń jak najwyższej jakości; w ostatnim czasie najczęściej kupowane są produkty firmy Konica Minolta;
  • dzierżawa nowej kopiarki lub kserokopiarki – jest to rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba przeznaczać jednorazowo dużych kwot pieniędzy na zakup sprzętu biurowego; firma może korzystać z wybranego urządzenia dzięki comiesięcznej, ustalanej z góry i stosunkowo niewielkiej opłacie;
  • zakup używanej kopiarki lub kserokopiarki – oczywiście proponujemy Państwu tylko i wyłącznie sprawne urządzenia; fakt, że dany sprzęt był używany znacznie zmniejsza jego cenę, wiec z tego rozwiązania korzystają głównie niewielkie firmy.

Wybór formy korzystania z powyższych urządzeń zależy od kilku czynników: między innymi od ilości kopiowanych lub drukowanych stron w ustalonym czasie (np. w ciągu jednego dnia). Bardzo ważnym czynnikiem jest kwota, którą Państwa firma może przeznaczyć na korzystanie z kopiarki lub kserokopiarki.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przyjść do biura przy ul. Zelwerowicza 16/18 we Wrocławiu. Chętnie pomożemy w doborze spełniającego Państwa oczekiwania sprzętu biurowego. Tak, żeby byli Państwo całkowicie zadowoleni.

Kontakt

Masz pytania?

Pracujemy w godzinach: poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00
Odległość nie ma znaczenia. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

ul. Zelwerowicza 16/18, 53-676 Wrocław
sekretariat@kseromax.com

technicy serwisu

technik informatyk

Grzegorz Żukrowski
Daniel Bławuciak

technik informatyk

Jacek Cierkosz

Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest KSEROMAX SP. Z O.O.; posługujący się numerem Regon: 932814681 oraz numerem NIP: 8971691519, wpisany do Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000123068, z siedzibą i adresem do korespondencji: ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A, 53-676 WROCŁAW. Szczegółowe informacje znajdują się w Politykce prywatności i cookies.