Kserokopiarki używane

kseromaks – kserokopiarki używane

Nasza firma Kseromaks działa na rynku wrocławskim od 25 lat. W tym czasie współpracowaliśmy z wieloma klientami, zarówno indywidualnymi, jak i firmowymi (oraz instytucjami). Zajmujemy się sprzedażą i dzierżawą profesjonalnego sprzętu biurowego. W swojej ofercie posiadamy zarówno kopiarki, kserokopiarki, drukarki, skanery i innego rodzaju urządzenia niezbędne w biurze).

Dla wszystkich firm, które generują dużą liczbę dokumentów, dobrym rozwiązaniem jest kupienie profesjonalnej kserokopiarki. Jest to urządzenie, które znacznie ułatwia i usprawnia pracę w biurze. Pracownicy nie muszą chodzić z od jednego urządzenia do drugiego – większość kwestii związanych z powielaniem dokumentów mogą załatwić dzięki kserokopiarce.

Ostatnio coraz większą popularnością wśród naszych klientów cieszą się kserokopiarki używane. Powodów jest kilka:

  • Po pierwsze – proponowane przez nas kserokopiarki używane to urządzenia najwyższej jakości: solidne, generujące bardzo dobre jakościowo dokumenty, działające szybko i bardzo rzadko ulegające awarii.
  • W swojej ofercie mamy głównie urządzenia renomowanych marek. Jesteśmy jednym z nielicznych dealerów sprzętu cenionej na całym świecie japońskiej firmy Konica Minolta we Wrocławiu.
  • Kserokopiarki używane są znacznie tańsze niż urządzenia nowe. Decydując się na zakup urządzenia nowego – właściciel firmy musiałby przeznaczyć na nie bardzo dużo pieniędzy. Dzięki stosunkowo niskiej cenie kserokopiarek używanych firma nie musi ponosić dużego jednorazowego kosztu i nie traci swojej płynności finansowej.
  • Sprzedawane przez nas kserokopiarki używane są sprzętem sprawdzonym i trwałym. Urządzenia używane, które okazały się awaryjne, nie są wystawiane do ponownej sprzedaży. W naszej ofercie znajdują się tylko te sprzęty, które „przeszły próbę czasu” i nadal działają bez zarzutu (a których często nie można już kupić w sklepie z nowymi urządzeniami, gdyż zostały wycofane z produkcji).
  • Przed zaproponowaniem Państwu kserokopiarki używanej dokonujemy jej dokładnego sprawdzenia. W przypadku wykrycia jakichkolwiek wad oceniamy, czy istnieje szansa na trwałe ich naprawienie. Jeśli nie, urządzenie nie zostanie wystawione do ponownej sprzedaży.

Bardzo zależy nam na zadowoleniu klientów ze świadczonych przez nas usług. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do oferowania Państwu jedynie tego sprzętu biurowego, który jest w 100% sprawny i dobry jakościowo.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura we Wrocławiu (przy ul. Zalwarowicza 18a) lub do kontaktu telefonicznego w celu poznania szczegółów oferty. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z proponowanymi przez nas urządzeniami.

 

Zobacz tylko kserokopiarki czarno-białe | Zobacz tylko kserokopiarki kolorowe

Kontakt

Masz pytania?

Pracujemy w godzinach: poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00
Odległość nie ma znaczenia. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

ul. Zelwerowicza 16/18, 53-676 Wrocław
sekretariat@kseromax.com

technicy serwisu

technik informatyk

Grzegorz Żukrowski
Daniel Bławuciak

technik informatyk

Jacek Cierkosz

Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest KSEROMAX SP. Z O.O.; posługujący się numerem Regon: 932814681 oraz numerem NIP: 8971691519, wpisany do Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000123068, z siedzibą i adresem do korespondencji: ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A, 53-676 WROCŁAW. Szczegółowe informacje znajdują się w Politykce prywatności i cookies.