Kopiarki poleasingowe

Kserokopiarki poleasingowe

Firma Kseromaks jest bezpośrednim importerem kopiarek poleasingowych z krajów zachodnich. Współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi na terenie Niemiec od których wykupujemy kopiarki po zakończonych leasingach.

Maszyny są gruntownie serwisowane przez nasz autoryzowany serwis dzięki czemu po sprzedaży objęte są w dalszym ciągu gwarancją.

Jeśli chcesz zakupić kopiarkę poleasingową, lub dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z kopiarkami poleasingowymi. Poniżej znajdziesz listę kopiarek, jakie znajdują się na stanie Kseromaksu.

Kontakt

Masz pytania?

Pracujemy w godzinach: poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00
Odległość nie ma znaczenia. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

ul. Zelwerowicza 16/18, 53-676 Wrocław
sekretariat@kseromax.com

technicy serwisu

technik informatyk

Grzegorz Żukrowski
Daniel Bławuciak

technik informatyk

Jacek Cierkosz

Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest KSEROMAX SP. Z O.O.; posługujący się numerem Regon: 932814681 oraz numerem NIP: 8971691519, wpisany do Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000123068, z siedzibą i adresem do korespondencji: ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A, 53-676 WROCŁAW. Szczegółowe informacje znajdują się w Politykce prywatności i cookies.