Konica Minolta na targach Drupa 2016

Uncategorized

Konica Minolta jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług związanych z drukowaniem, kopiowaniem i zarządzaniem dokumentami. Oferowane przez Konica Minolta drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne  wykorzystywane są przez miliony zadowolonych użytkowników z całego świata.
Konica Minolta od wielu umacnia swoją pozycję na rynku dostawców urządzeń do druku etykiet i opakowań. Kilka miesięcy temu firma wprowadziła do oferty urządzenie AccurioJet KM-1, maszynę do druku atramentem oraz PRESS C71 cf – urządzenie do druku etykiet z roli na rolę. Premiera obydwu urządzeń odbyła się na prestiżowych targach przemysłu papierniczego i poligraficznego Drupa 2016, na których Konica Minolta była jednym z najważniejszych wystawców. Na liczącym ponad niemal 2,5 km2 stanowisku odbył się premierowy pokaz nowych urządzeń oraz prezentacja ich funkcjonalności. Nowoczesne technologie, szybka efektywność działania oraz ponadprzeciętna wydajność prezentowanych urządzeń od razu zainteresowały wielu potencjalnych klientów. Już podczas samego pokazu dwie amerykańskie firmy potwierdziły chęć zakupu urządzeń firmy Konica Minolta, co jest najlepszym potwierdzeniem skuteczności wszystkich działań firmy. Obecność na tak prestiżowych targach pomogła firmie dokładnie określić wymagania klientów oraz bliżej zapoznać się z perspektywami rynku poligraficznego. Kolejny raz firma potwierdziła, że pozycja lidera w branży zobowiązuje do coraz lepszej i efektywnej pracy. Urządzenia Konika Minolta to wyższa jakość druku, większa efektywność i szybsza praca.

Kontakt

Masz pytania?

Pracujemy w godzinach: poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00
Odległość nie ma znaczenia. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

ul. Zelwerowicza 16/18, 53-676 Wrocław
sekretariat@kseromax.com

technicy serwisu

technik informatyk

Grzegorz Żukrowski
Daniel Bławuciak

technik informatyk

Jacek Cierkosz

Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest KSEROMAX SP. Z O.O.; posługujący się numerem Regon: 932814681 oraz numerem NIP: 8971691519, wpisany do Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000123068, z siedzibą i adresem do korespondencji: ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A, 53-676 WROCŁAW. Szczegółowe informacje znajdują się w Politykce prywatności i cookies.