W tym roku obchodzimy 10 rocznicę działalności biura Konika Minolta Sensing w Polsce. Z tej okazji firma Konica Minolta organizuje prestiżową konferencję „Poznaj Przyszłość”, która znana jest również pod nazwą „Dzień Nowości”. Wydarzenie odbędzie się 30-11-2016 w Rawie Mazowieckiej i pojawią się na nim wszyscy czołowi partnerzy firmy Konica Minolta.

Organizowana konferencja to nie tylko możliwość spotkania się i wymiany kontaktów biznesowych. Podczas wydarzenia Konica Minolta zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania w dziedzinie zarządzania kolorem. Ponadto tego wieczoru odbędzie się premiera nowych urządzeń Konica Minolta, a także zostanie przeprowadzone seminarium z kolonymetrii.
Uroczysta rocznika działalności biura Konica Minolta w Polsce zostanie zwieńczona wieczorną kolacją z programem artystycznym.

Konica Minolta jest znaną i cenioną firmą w Polsce. Nowości wprowadzane na rynek, ciekawe rozwiązania technologiczne, a także coraz większa ilość kluczowych partnerów to wystarczające powody, aby świętować działalność Konica Minolta w tak wyjątkowy sposób.